WISHLISTA


1. Nowy aparat, najlepiej lustrzanka, mój stary woła o pomstę do nieba i tylko udaje, że robi zdjęcia ;) Mam poczucie, że mój blog wiele by zyskał, gdybym nauczyła się robić lepsze zdjęcia ;P
MARZENIE ZREALIZOWANE!!!


2. Jak nowy aparat to może jakiś szybki kurs, poradnik fotografii, bo nie za bardzo mam pojęcie o ustawianiu ostrości, światła itd...


3. Wymarzona szczotka TANGLE TEEZER :) Eeehhh pewnie sprawiłaby, że włosy byłyby piękniejsze ;D
MARZENIE ZREALIZOWANE :-)))4. Gdy będzie już w moim posiadaniu przydałaby się też kompaktowa wersja :) ( ta złota jest śliczna , widziałam u przyjaciółki ;) )

5. Przydałyby się też wymarzone perfumy :)6. Jeszcze więcej rosyjskich kosmetyków :)))))
- Szampon i balsam rokitnikowy7. Paletka cieni SLEEK , najlepiej AU NATUREL, aczkolwiek nie pogardziłabym też innymi wariantami :)

2 komentarze:

  1. ach te rosyjskie kosmetyki :) chyba każdemu one służą, tylko gdzie je wszystkie pomieścić? Lustrzanka - dobra rzecz, właśnie zbieram na swój pierwszy porządny aparat. Już się nie mogę doczekać, kiedy będę trzaskać foty :)

    OdpowiedzUsuń
  2. W lawendowej szafie jest teraz - 20% na rosyjskie kosmetyki jakby co ;) Ja mam do oddania dwa oleje (rokitnikowy i ten z ziarenkami w środku) - jakbyś chciała to pisz :) (tylko ich jest tak 3/4 w buteleczce)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję pięknie za każdy pozostawiony komentarz :)
Każdy jest dla mnie bardzo ważny, motywuje do dalszego działania :)
Na pewno na każdy odpowiem i z chęcią odwiedzę komentującego :)
Zapraszam do pogawędki :-***

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...